3 Ocak 2013 Perşembe

Yeni yılda aşk İkizler'in kapısını çalacak

İkizler burçlarının 2013'te keyifleri yerinde olacak. Şubat sonundan temmuza kadar hem özel hem de iş hayatınız hareketli. Şansınız açık, mutlaka değerlendirin. Yeni yılda hayatınızda kimse yoksa üzülmeyinİkizler astrolojide en kararsız ve ruh hali en çok değişen burç olarak bilinir. Çevresindekileri değişkenliği ile çok şaşırtır. İkizler burçları genelde sıcakkanlı, eğlenceli, konuşkan, meraklı, becerikli ve zeki insanlardır. Aynı anda iki işi çok hızlı şekilde yapabilirler. Bu yüzden genelde İkizler burcunun iki işi vardır.

Kararsızlıkları yüzünden birbirinden çok farklı işleri aynı anda yürütebilir, bir yandan sanatla uğraşırken diğer yandan doktorluk ya da avukatlık yapabilirler. Aşk hayatlarında da ne istediklerine kolay karar veremedikleri ve özgürlüklerine düşkün oldukları için ilişkileri çok uzun soluklu olmayabilir. 2013 yılı Şubat ayından temmuza kadar İkizler burçları her konuda çok şanslı olacaklar, istedikleri birçok şeyi elde edebilecekler.

İŞLERİNİZ ÇOĞALACAK ZOR YETİŞECEKSİNİZ

30 Ocak’ta İkizler burcunda olan şans gezegeni Jüpiter düzgün hareketine başlayacak. Burcu ya da yükseleni İkizler olanların her konuda şansları artacak ve işleri hızlanacak. Bu dönemde birçok iş teklifi alabilir, para kazanma konusunda şanslı olabilir ve kariyerinizde büyük bir yükseliş yaşayabilirsiniz.

15 Mayıs’ta Merkür’ün İkizler burcunda hareket etmeye başlaması iş ve sosyal hayatınızda en aranılan kişi olmanızı sağlayabilir. Büyük bir yoğunluğun içine girip iş fazlalığı arasında hangisine yetişeceğinizi şaşırabilirsiniz! Okula ya da üniversiteye gidiyorsanız, eğitim aldığınız yerdeki popülerliğiniz artabilir ve sosyal birine dönüşebilirsiniz.

31 Mayıs’ta savaş gezegeni Mars, İkizler burcunda ilerleyecek, mücadele gücünüzü arttıracak ve girişimci olmanızı sağlayacak. Bu tarih itibariyle 13 Temmuz’a kadar, iş hayatınızla ilgili yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir ve yeteneklerinizi ortaya çıkartıp işinizde atağa geçebilirsiniz. Yine bu dönemde iletişim hayatınız çok canlanacağı için, telefonunuz her zamankinden daha fazla çalabilir.

EVLİLİK İKİZLERE UZAK DEĞİL!

9 Mayıs 2013’te üç hafta boyunca aşk gezegeni Venüs, İkizler burcunda hareket edecek. Bu dönemde çok şanslı olacaksınız. İş dışında aşk hayatınızda da büyük hareketlilik yaşayabilir, yoğun ilgiyle ve beğeniyle karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde kafanız iyice karışacağı için, ilişkinize sadık kalma sorunu yaşayabilirsiniz! Aman dikkatli olun.

Eğer ne istediğinizi bilirseniz, karşınıza ruh eşiniz çıkabilir ve uzun zamandır aradığınız mutluluğu bulabilirsiniz. Önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirmeye çalışırsanız huzurlu bir yıl geçirebilirsiniz. İkizler burçları aşk hayatlarında özellikle Terazi, Kova, Koç ve Aslan burçlarıyla çok iyi anlaşır. Her ne kadar fikirleri birbirlerine zıt olsa da Yay ve Akrep burçlarını da çok çekici bulabilirler.

16 Ağustos’ta yine bir ay boyunca İkizler burcu kadını ve erkeği aşkta çok şanslı olacak. Bu tarihte aşkı yakalama şansınız olursa sürpriz bir evlilik kararı alıp çevrelerindeki şaşkına çevirebilirsiniz.

SPOR YAPARKEN DİKKATLİ OLUN

Sağlığınızla ilgili omuz ve kol ağrılarına karşı dikkatli olmalısınız. Spor yaparken ya da ağır eşya taşırken kontrollü davranmaya özen göstermelisiniz. Elleriniz, akciğerleriniz ve sinir sisteminiz hassas olabileceği için, özellikle mart ve ağustos aylarında sağlık kontrollerinizi ihmal etmeden yaptırmalısınız.

25 NİSAN'DA SÜRPRİZ GELİŞMELER OLABİLİR

25 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek parçalı ay tutulması özellikle iş hayatınızı, ortağınızla ya da eşinizle olan ilişkinizi etkileyebilir ve önemli bir olayın yaşanmasına sebep olabilir. Bu dönemde iş hayatınızdaki ikili ilişkinize çok dikkat etmeniz gerekir, sürpriz gelişmeler ve ani bitişler yaşanabilir. 25 Mayıs’ta bu kez gölgeli ay tutulması var ve Yay burcunda. Bu dönemde psikolojiniz çok hassas olabilir, geçmişteki kayıplarınızı hatırlayabilir ve kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bugünlerde melankolik olabilirsiniz, mümkünse yalnız kalmamaya çalışın. 19 Ekim’de Koç burcunda gölgeli ay tutulması olacak. İşle ilgili sürpriz bir gelişme yaşayabilir, sorunlu giden bir konudan ya da sorun yaşadığınız ortamdan kurtulabilirsiniz.

3 KASIM'DA YALNIZSANIZ AŞKI BULABİLİRSİNİZ

10 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek güneş tutulması iletişim dünyanızı hızlandıracağı için birçok haber alabilir ve yeni projelere başlayabilirsiniz. Ev hayatınız bu tutulmadan etkileneceği için, evinizin içinde büyük değişim yaşayabilir, hayat şartlarınızı değiştirebilirsiniz.

3 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek güneş tutulması aşk hayatınızı etkileyeceği için var olan ilişkinizle ilgili ciddi bir karar alabilir ve evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz. Eğer hayatınızda biri yoksa, sizi ve hayatınızı çok etkileyecek biri bu tarihte karşınıza çıkabilir.

İşte yeni yılın şanslı günleri:
21-22-23 Ocak, 10-18-19 Şubat, 17-18-19 Mart, 10-13-14-15 Nisan, 11-12 Mayıs, 7-8-9 Haziran, 4-5-6-31 Temmuz, 1-2-6-28-29 Ağustos, 24-25-26 Eylül, 5-22-23 Ekim, 18-19-20 Kasım, 18-19-20 Aralık.

Bu tarihlere dikkat! Sıkıntı yaşanabilir:
8-9-27 Ocak, 5-6-25 Şubat, 4-5-27-31 Mart, 1-28-29 Nisan, 25-26 Mayıs, 21-22 Haziran, 19-20-22 Temmuz, 15-16-21 Ağustos, 10-11-12 Eylül, 8-9-10-19 Ekim, 5-6 Kasım, 2-3-17-30-31 Aralık.

MİNE AYMAN - POSTA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder